Chceš spřátelit?-tady

Leden 2010

Bonnie na Waiting for Godot after party(27.1.2010)

30. ledna 2010 v 16:47 | Ginny Weasley |  Fotky (B)
Na ostatní fotky Bonnie na Waiting for Godot after party se podívejte
v pokračování v článku našla jsem je zde!


Omluva...

29. ledna 2010 v 23:47 | Ginny Weasley |  moje kecíky
Chci se vám hrozně moc omluvit za to že jsem tady dost dlouhou dobu nebyla ale kvůli pololetí moc času nebylo a když jsem měla čas tak se mi moc novinky přidávat nechtělo.Dost dlouhou dobu jsem uvažovala jestli tenhle blog nebude lepší zrušit ,ale rozhodla jsem se že si nechám protože už to bude druhý rok co ho mám tak to snad nějak ješte stíhat budu:).Samozřejmě patří velká omluva SB snad si mě žádné z vás nesmazalo budu se ted snažit dohonit všechny novinky a snad už tady budu častěji ;).

Rohovor z dvojčaty Phelpsovými

15. ledna 2010 v 19:21 | Ginny Weasley |  jiné
weasley.gif Fred and George image by Metal_Mistress666
Sourozenci James a Oliver Phelpsovi poskytli během natáčení Relikvií rozhovor pro server Kids Scholastic. V rozhovoru se zmiňují o postávách, které ztvárňují, o práci po boku starších herců či o jejich nejlepším HP filmu.
Můžete nám říct, jak jste se dostali k rolím v Harry Potterovi?
James: Náš kamarád viděl inzerát v novinách. Nikdy předtím jsme v ničem nehráli a máma pak jednou příšla k nám do pokoje a zeptala se: "Vám by se to líbilo? Jestli do toho chcete jít, tak jděte." To bylo někdy koncem školního roku a máma povídá: "Konkurz je naneštěstí ve středu, takže to zanemená, že budete muset vynechat ten den školu." A my jsme předstírali: "Bože, to ne."
Oliver: A tak jsme šli na konkurz. Byli tam zároveň i zájemci o jiné role. Bylo tam kolem tří tisíc lidí. Nikdy jsem neviděl pohromadě tolik lidí s brýlemi bez skel či něčím podobným. Děcka kolem nás chodily s jizvou na čele namalovanou rtěnkou (že mě nenapadlo užít rtěnku:)).
James: Byla tam spousta lidí, kteří měli zkušenosti z hereckých škol a měli co nabídnout, jen mi jsme přišli s prázdnou. Neměli jsme na sobě ani stejné oblečení, my jsme nikdy nenosili stejné věci. A tak jsme rychle zaběhli přes ulici do nejbližšího obchodu a koupili si 2 stejné košile. Pak jsme čekali dvě a půl hodiny než jsme se dostali před castingovou porotu. Pak následovalo několik zkoušek, a to vše se událo před devíti lety.

Podařilo se vám získat nějaké rekvizity jako suvenýry?
Oliver: Několik si už našlo cestu do batohu:) To když jsme jeli představovat Prince dvojí krve, tak akorát jsme šli přes letištní kontrolu. Vytáhnul jsem notebook z brašny a vypadly rekvizity zvracivých bonbónů (či dávivé dortíčky). A ostraha letiště se mě ptá: "Co je to?" A já na to: "Zvracivé bonbóny." A on se ptá: "A co dělají?" "Udělá se vám zle" "Proč je máte tady?" A já povídám: "To byste mi nevěřil, kdybych vám to pověděl."

Můžete nám říct nějaké tajemství na nějakou hvězdu z filmu?
Oliver: (smích) Myslím, že Rupertovi matematické schopnosti jsou něco, co si zaslouží pozornost. Zvlášť, když s ním hrajete něco sportovního. Často hrajeme golf nebo stolní tenis a je neskutečné sledovat, co se děje, když dostane golfový míček do jamky třeba na 6 úderů. Povídám mu: "To bylo na 6 ran, Rupe." A on: "Že ne, že to bylo na 4 rány." A začne si výmyšlet nová pravidla o tom, že v určité vzdálenosti od odpaliště se to nepočítá či něco podobného:)
James: Alan Rickman, má takový hluboký hlas a vůbec z jeho postavy jde docela strach. Ale je to jinak takový vtipný chlapík.

Na kterém dílu se vám nejlíp pracovalo?
James: Řekl bych, že na Ohnivém poháru. Oliver a já jsme byli nejstarší na place z mladých herců. To byla zábava.

Chtěli byste se i nadále věnovat herectví?
Oliver: Rád bych. Rád bych možná zkusil i něco odlišného.
James: Jak nám během prvního natáčení pověděl Robbie Coltrane: "Je to jako mít Rolls Royce coby první auto." Takže už nikdy se vám nedostane nic lepšího než toto.

zdroj

HP6 nominován na ShoWest´s 2009 Fan Choice Award

15. ledna 2010 v 18:38 | Ginny Weasley |  HP a princ dvojí krve
Harry Potter a Princ Dvojí krve byl nominován na ShoWest´s 2009 Fan Choice Award.Bude soupeřit s takovými filmy jako je Star Trek,2012, The Blind Side, The Proposal, Transformers: Reverenge of Fallen, X-men Origins, Wolwerine a mnoho dalšími.
Pokud chcete zahlasovat pro svého oblíbence ,máte možnost. A to na tomto odkaze
Ceny budou uděleny a známy 18.března v ShoWest, Las Vegas, Nevada

zdroj moje ♥SB♥

Nominace HP6 na oscara!

7. ledna 2010 v 15:38 | Ginny Weasley |  HP a princ dvojí krve
Fámy se potvrdily! Princ je nominován na Oscara!
Bojuje o postup mezi nominace za Vizuální efekty. V této kategorii je nominováno celkem 15 filmů, ze kterých bude porota ve čtvrtek 21. ledna 2010 vybírat semifinalisty.

Moc gratuluji a budu držet palce za co nejlepší umístění!

1. "Angels & Demons"
2. "Avatar"
3. "Coraline"
4. "Disney's A Christmas Carol"
5. "District 9"
6. "G-Force"
7. "G.I. Joe: The Rise of Cobra"
8. "Harry Potter and the Half-Blood Prince"
9. "Sherlock Holmes"
10. "Star Trek"
11. "Terminator Salvation"
12. "Transformers: Revenge of the Fallen"
13. "2012"
14. "Watchmen"
15. "Where the Wild Things Are"

zdroj moje ♥SB♥

Dan o scéně sedm Potterů v Empire magazine

7. ledna 2010 v 15:35 | Ginny Weasley |  Harry Potter/Daniel Radcliffe


  • Nové číslo Empire magazine přineslo info ohledně natáčení Relikvií smrti. Jednostránkový článek obsahuje i komentář Daniela Radcliffa, který se výjadřil ke scéně Sedm Potterů.
    Článek obsahuje i poznámku od Davida Yatese, který v minulém týdnu viděl při skládání scén první část Relikvií. Podle Davida je nesmírně zajímavé sledovat hlavní trio, jak si počíná mimo Bradavické pohodlí.
"Jedná se o nejsložitější sekvence, jaké jsme kdy natáčeli. Všichni se přeměňují do mě (v Harryho) a nikdo pořádně neví, co se bude dít. Já jsem oblečený jako kdokoliv jiný a ostatní se oblékají do stejných šatů jako mám já. A upřímně, je to docela matoucí."

zdroj moje ♥SB♥

Nové prmofotky k LEGU HP 1-4

3. ledna 2010 v 13:59 | Ginny Weasley |  jiné

Dáte mi hlas?

1. ledna 2010 v 15:59 | Ginny Weasley |  moje kecíky
Díky vám jsem se s postavou Ginny Weasley dostala až do finále!A proto vás chci
poprosit ještě o hlasy předem moc všem děkuju.Hlasovat můžete tady.