Chceš spřátelit?-tady

Srpen 2010

Nová fotka Harryho k Relikviím smrti!

31. srpna 2010 v 11:40 | Ginny Weasley |  HP a relikvie smrti
Máme tady další novou fotku k Relikviím smrti.Fotka byla uvolněna včera na stránkách MTV v USA.Na fotce můžete vidět Harryho, který jde po schodech v domě po svém kmotrovi Siriusi na Grimmauldově náměstí číslo 12.Fotku jstě mohli minule vidět v kalendáři HP7, ale konečně tuto fotku už máme v lepší kvalitě, a proto doufám, že se objevý i další fotky z kalendáře v lepší kvalitě :)
ginny-weasley.blog.cz
Zdroj:Oclumencia.com.br

Dva poslední dny prázdnin :((

30. srpna 2010 v 18:07 | Ginny Weasley |  moje kecíky
Prázdniny uběhly jako voda a já jsem si pomalu ani neuvědomovala, že už jenom dva dny a zase ta škola..a to samozřejmně znamená, že tady nebudu každý den, ale budu se snažit sem dostat aspon 2x do týdne no, ale uvídím třeba to budu stíhat ;).Dál pak mám trochu lepší zprávu můžete se těšit na nový design, protože tenhle už tu mám fakt dlouho a už to tady potřebuje změnu.Tak přeju všem a hlavně SB at si užijí zbytek prázdnin ;).


Vaše Ginny Weasley ♥

Diplom pro nové SB a pro mě

29. srpna 2010 v 13:59 | Ginny Weasley |  ♥SB♥+jejich cenky
Mám tady další nové SB lenka---laskoradova její blog je o HP.A tady je ten slíbený diplom doufám že se líbí :)
ginny-weasley.blog.cz
v celém článku můžete vidět diplom pro mě za SB od lenky.

Další scany Bonnie pro časopis ASOS!

29. srpna 2010 v 13:36 | Ginny Weasley |  Fotky (B)
ginny-weasley.blog.cz
Jak už víme včera se objevili dvě strany z tohoto časopisu ASOS, ale tentokrát dvě strany přibyly+dvě minulé scany v lepší kvalitě!Na scany se podívejte v pokračování v článku našla jsem je zde.

První scany Bonnie z časopisu ASOS!

28. srpna 2010 v 20:49 | Ginny Weasley
ginny-weasley.blog.cz
Jak už víme před pár dny se objevila fotky Bonnie z obláky tohoto časopisu ASOS, ale tentokrát už tu máme první stránky na kterých můžete vidět úplně první fotky Bonnie z tohoto focení!
ginny-weasley.blog.cz
Dále pak jsem fotky rozdělila aby jste je lépe viděli a proto jestli budete kopírovat tak se zdrojem!
ginny-weasley.blog.cz
ginny-weasley.blog.cz
Zdroj:Bonniewrightonline.com+moje úpravy!

Nové hlasy do videohry Relikvií smrti části první!

28. srpna 2010 v 17:15 | Ginny Weasley |  HP a relikvie smrti
ginny-weasley.blog.cz
Výrobci her Harryho Pottra Entertainment Arts a Warner Bros. potvrdil další herce, kteří se budou podílet na dabingu svých postav v očekávané vidoehře Relkviích smrti části první.

Oficiální stránka hry uvedla Alfieho Enocha, který i přepujčil hlas svojí postavě Deana Thomasa, profesora Filitwicka a Griphooka budeme slyšet jako Warwicka Davisa.
I dvoum skřítkům, Dobbymu a Kreacherovi, budou hlasy propujčeny jejich původním majitelům z filmů, a to Toby Jones a Simon McBruney.
Doted potvrzané hlasy jsou například od dvojčat Phelepsovích, Toma Feltona, Davida Legena, Evanny Lynch, či Ruperty Grinta.

Premiéra vydání hry Relikvií Smrti první části je stanovena na 9. listopadu v USA, o 10 dní později vyjde ve Velké Británii. Stanovený termín pro Česko zatím stále není známý.

Zdroj:Priori-incantatem.sk+můj překlad!

Fotky postav a obálka z Alba Harry Potter foto-alba!

27. srpna 2010 v 11:37 | Ginny Weasley |  HP a relikvie smrti
ginny-weasley.blog.cz
Jak už víme v tomto Harry Potter foto-albu jsou i fotky z relikví smrtí, které se dnes objevili a dále se také objevili fotky postav z HP z posledních šest let+obálka foto-alba.Na všechny fotky se podívejte v celém článku.

Zdroj:Oclumencia.com.br+moje úpravy

Pět nových fotek k Relikviím smrti část 1. !

27. srpna 2010 v 11:11 | Ginny Weasley |  HP a relikvie smrti
ginny-weasley.blog.cz
Objevilo se pět nových fotek z filmu Harry Potter a Relikvie smrti část první.Na nich můžete vidět Harryho,Hermionu s medailonkem v lese nejspíše poblíž jejich stanu,Rona ležícího v posteli s Hermionou po boku,trio dívající se z okna na Grimmauldovo náměstí a nakonec Rona sedícího ve stanu.Tři z těchto fotek pocházejí z alba Harry Potter foto-alba a to ty uprostřed.
ginny-weasley.blog.cz
ginny-weasley.blog.cz
ginny-weasley.blog.cz
ginny-weasley.blog.cz
ginny-weasley.blog.cz
Zdroj:Oclumencia.com.br+moje úpravy

Bonnie na obálce časopisu ASOS!

27. srpna 2010 v 10:53 | Ginny Weasley |  Fotky (B)
Bonnie Wright (Ginny Weasley) se objeví v novém vydání časopisu ASOS a to na obálce časopisu!Na obálce je popisována jako stoupající hvězda, která nosí nejžhavější trendy.Obálku můžete vidět v článku.
ginny-weasley.blog.cz
Zdroj:Bonniewrightonline.com

Nové fotky Emmy pro People tree a video v Bangladéši

26. srpna 2010 v 13:27 | Ginny Weasley |  Hermione Granger/Emma Watson
ginny-weasley.blog.cz
Objevily se nové fotky Emmy, které nafotila pro značku People tree kolekci podzim/zima 2010.Už před nedávnem se dvě fotky z tohoto focení objevily, ale tentokrát je jich víc!Na všechny se podívejte v pokračování v článku.

Dále se můžete podívat na nové video, které se točilo v červenci tohoto roku.Emma navštívila Bangladéš a dozvěděla se o výrobě textilu a strávila několik hodin jako učitelka na základní škole v Bangladéši, kde studenty této školy učila matematiku.V druhé části videa můžete vidět focení Emmy pro její novou kolekci.Video je v tomto článku.


V celém článku můžete vidět nové fotky Emmy Zdroj: Oclumencia.com.br+moje úpravy!

Nový interview s Tomem v MTV o HP7!

26. srpna 2010 v 12:45 | Ginny Weasley |  Draco Malfoy/Tom Felton
www.ginny-weasley.blog.cz
Televize MTV Brazílie vysílala událost Comic-Con 2010, která se konala v červenci v San Diagu, USA.Tom mluvil o vyvýjení své postavy (Draca Malfoye), o své hudební kariéře a také o posledním dni natáčení, který proběhl dna 12. června 2010.Video můžete vidět v tomto článu.


Zdroj:Oclumencia.com.br+moje úpravy

Nové stills fotky k Princi dvojí krve!

24. srpna 2010 v 17:03 | Ginny Weasley |  HP a princ dvojí krve
www.ginny-weasley.blog.cz
Jak už víte včera se objevili nové fotky k třetímu dilů a tentokrát k šestému,Harry Potter a Princ dvojí krve.Můžete na nich např. vidět Harry a Ginny ve Velké síni,Rona u Křiklana v kabinetu,Rona v ošetřovně,Draca při hodině lektvarů,Harryho na Astronomické věži a další.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj:moje SB-stupefy.blog.cz

Dnes slaví Rupert Grint!

24. srpna 2010 v 16:47 | Ginny Weasley |  Ronald Weasley/Rupert Grint
ginny-weasley.blog.cz
Dnes 24.srpna 2010 herec Rupert Grint, který je známízý tím, že ztvárnil učně čarodějnické školy v Bradavicích Ronalda Weasleyho a nejlepšího kamaráda brýlatého chlapce s jizvou na čele Harryho Pottera.Dále si pak zahrál třeba v Cherrybomb,Lekce řízení,Wild Target a v pár dalších filmech. Dnes tedy oslavuje své 22 narozeniny a já mu samozřejmě přeji:

Všechno nejlepší!


Nové stills fotky k Vězni z Azkabanu!

23. srpna 2010 v 17:52 | Ginny Weasley |  HP a vězen z Azkabanu
ginny-weasley.blog.cz
Objevili se nové stills fotky z filmu a také z natáčení této třetí Potterovky.Na všechny fotky se můžete podívat v pokračování v článku.Našla jsem je zde.

Malá Lily obsazena v Relikviích smrti části 2.

23. srpna 2010 v 17:06 | Ginny Weasley |  HP a relikvie smrti
Kástigová agentura A&J potvrdila herecké obsazení postavy Lily Evans do závěrečného filmu celé čarodějnické serie, Harry Potter a Relikvie smrti část 2. Podle dostupných informací ji stvární desetiletá Ellie Darcey-Alden. Malou Lily uvidíme na stříbrném plátně ve filmovém spracování Snapeovy vzpomínky na prvním setkání s Harryho matkou v dětství.Objevili si dvě její fotky, které můžete vidět v tomto článku.
ginny-weasley.blog.cz
ginny-weasley.blog.cz
Zdroj:Priori-incantatem.sk+moje úpravy!

Nové fotky k Relikviím smrti části 1. !

22. srpna 2010 v 11:36 | Ginny Weasley |  HP a relikvie smrti
Včera se zveřejnili úplně nové fotky k Relikviím smrti, které se taky objevili v magazínu EW.Objevili se čtyři promofotky na kterých můžete vidět:Bathildu Bagshotůdovou,Harryho držící hůlku,Rufuse Brouska a poslední je promofotky Harryho z útěku ze svatby Billa a Fleur.Poté se ještě zveřejnily fotky z filmu HP7, na kterých můžete vidět Alberta Runcorna,Xena Láskoráda a  Gregoroviče.Na všechny fotky se podívejte v celé článku našla jsem je zde.
ginny-weasley.blog.cz

Tom o Relikviích smrti,Rise of the Apes a The Apparition

20. srpna 2010 v 20:18 | Ginny Weasley |  Draco Malfoy/Tom Felton
ginny-weasley.blog.cz
Herec Tom Felton, který v Potterovkách ztvárňuje Draca Malfoye navštívil Španělsko, kde poskytl rozhovor místnímu deníku Mallorca Daily Bulletin. Hovořil o konci natáčení série Harryho Pottera a také o svých nových projektech Rise of the Apes a The Apparition.

"Silně pochybuji, že někdo natočí filmy znovu. Ano, toto je konec Harryho Pottera. Samozřejmě, pokud se J.K.Rowlingová nerozhodne napsat pokračování, kdyby se tak opravdu stalo, tak bych se rád vrátil jako Draco Malfoy," řekl. Je to jako odrazový můstek a velká příležitost zahrát si s nejlepšími britskými herci kinematografie. Obsazení bylo pro nás, jako malé, velice inspirující. Když jsme začínali s natáčením prvního filmu, tak jsme se dozvídali mnoho věcí od těchto legendárních herců a hereček, stejně tak to bylo s producenty a režiséry," dodal.

"Mám z toho smíšené pocity. Na jedné straně, jsem získal skvělou zkušenost a užil jsem si neuvěřitelný zážitek, ale na druhé straně to je trochu smutné," řekl.

Tom ještě nejnovější filmy (Relikvie smrti: část I. a II.) neviděl, ale už teď prohlašuje, že budou nejlepšími celé série. Celý štáb i herecké obsazení chtělo dychtivě ukončit tuto sérii něčím nápadným a mnohem vyspělejším, když už s těmi postavami vyrostli.

"Vím, že režisér David Yates, který pracoval na posledních čtyřech Potterovkách, dal do toho všechno, celé své srdce i duši. Myslím si, že všichni jsme do toho dali úplně všechno. Poslední dva filmy budou mnohem agresivnější a temnější než ostatní, je zde více bitev a samozřejmě i smrt."

"Jsem u konce, takže je vše velmi vzrušující. Všichni jsme chtěli, aby byly, zejména poslední dvě kapitoly velkolepé, a z toho, co jsem viděl, budou Potter fanoušci z filmu velice nadšení", řekl. "Ale víc vám toho říct nemůžu," dodal.

Tom Felton krátce hovořil i o svých nových John Lithgow, Freida Pinto (Milionář z chatrče), James Franco, Andy Serkis (Lord Longford), a největší hvězda ze všech, Brian Cox, jsem opravdu nadšen z obsazení tohoto filmu," řekl.

Zdroj moje SB:stupefy.blog.cz

Diplom pro nové ♥SB♥ sandralindsay

20. srpna 2010 v 19:57 | Ginny Weasley |  ♥SB♥+jejich cenky
Mám tady další SB její blog je hlavně o Harry Potterovi a o hercích, kteří v něm hrají na její blog se můžete podívat tady.A v článku je ten zminovaný diplom doufám, že se bude líbit :).
ginny-weasley.blog.cz


Dan odhalil úvod k Relikviím smrti část 2.!

19. srpna 2010 v 14:41 | Ginny Weasley |  Harry Potter/Daniel Radcliffe
ginny-weasley.blog.cz
Pominulém zveřejnění závěru Relikvií smrti první část se objevují další informace vysoce spoilerového charakteru.Stránka Empire online včera přinesla nový rozhovor s filmovým představitelem hlavního hrdiny, Danielem Radcliffe. Herec v něm přiblížil, v jakém duchu se bude nést první část a i to, jak začnou Relikvie smrti druhá část:

"První část je tajemným filmem odehrávajícím se počas cesty. V porovnání s druhou částí se nese v pomalejším tempu, ale to je spíš relativní. Jde víc o skoumání vztahů mezi postavami. Jejich přátelství je po prvé podrobeno skutečné skoušce.
Druhá část je nepřetržitou změsí bitek a loupeží. Začíná krádeží a plynule přechází do všude přítomné bitvy."

V souvislosti s filmovym příběhem by mělo jít o proniknutí Harryho,Rona,Hermiony s podobou Bellatrix a Griphooka do Gringottbanky.

Zdroj:Priori-incantatem.sk+můj překlad!