Chceš spřátelit?-tady

Březen 2011

Nový Sneak peak k Relikviím smrti části 2!

20. března 2011 v 15:07 | Ginny Weasley
Americká televize ABC Family přinesla přez reklamní přestávku počas filmu Harry Potter a kámen mudrců exkluzivní sneak peak-první oficiální video- k k připravenému filmu Harry Potter a Relikvie smrti II. Zestřih přináší průřez dojmů závěrečné části komentářů Daniela,Ruperta,Emmy, režiséra Davida Yatesa i producentů Davida Heymana a Davida Barrona.
Ve videu můžete vidět mnoho nových záběrů, jako ukázky z podzemí Gringott banky a útěk z drakem přes vstupní halu,slídící Draco,Ginny a Neville běžící proto proudu studentů utíkajících z Bradavického hradu,Snape před domemy Potterových,Harry u hrobu Dobbyho, smrtijedi v Gringotbance a také mrtvý Fred obklopený svojí rodinou atd. Na fotky z videa a halvně na video se můžete podívat u zdroje mého článku.

Zdroj:Priori-incantatem.sk + moje úpravy!

3. Narozeniny blogu!

12. března 2011 v 17:20 | Ginny Weasley |  ♥Narozeniny blogu♥
Málem už jsem na to i zapomněla, že už dnes 12.3. 2011 slaví můj blog 3. narozeniny! Ten čas opravdu rychle utiká ani mi nepřipadá , že už jsem na blogu strávila tolik času, ale jsem ráda že jsem to tak dlouho vydržela a přála bych si abych tu ještě byla alespon rok. Myslím že tenhle rok pro můj blog asi nebyl moc dobrý a to hlavně kvůli tomu, že ho pořád zameškávám a moc bych to chtěla změnit :D.Možná že už se konečně dočkáte toho nového designu , protože už opravdu není pěkné mít jeden a ten samí po celý rok :D. Dohromady napsaných článků za tento rok:150(což asi teda moc není no :D).Na úplně první článek se můžete podívat tady ( a není to nic jiného než životopis, taky vám přijde , že všechny blogy začínají právě jimy? :D) První narozky blogu jsou tady(jestli chcete více informací o začátku blogu jděte právě tam) a první design blogu je tady (samozřejmě s rodinkou Weasleyových jak jinak že? :D) Tak bych si moc přála abych na blogu byla teda alespon ještě ten rok a abych už blog tolik nezanedbávala :D opravdu se o to snažím , ale no nějak pořád není čas :D. Tak blogu můj..

VŠECHNO NEJLEPŠÍ KE TŘETÍM NAROZENINÁM!
tvoje Ginny Weasley ♥